Dječji tjedan

Autor: Administrator , 11. 10. 2018.

Raznim veselim aktivnostima obilježen

Dječji tjedan

Dječji tjedan otvorili smo u ponedjeljak, 1.10.2018. godine, šetnjom do centra Čačincaca, putem dijeleći poruke odraslima kojima smo im poručili što želimo i podsjetili na sva naša prava. Pažnju smo posebno zadobili plesom i pjesmom u centru.

U holu Škole svaki veliki odmor, cijeli tjedan, čekala nas je glazba na koju smo svi rado zaplesali.

Učenici prvog i drugih razreda slušali su zanimljive priče o mački i psu te o radoznaloj vjeverici, koje im je uz pomoć starog dijaprojektora, prikazala i ispričala pedagoginja Svjetlana Carić.

Učenici razredne nastave, 5.10.2018., su pogledali predstavu "Ježeva kućica", B.Čopić, kazališta "Smješko" iz Zagreba, a učenici od 5. do 8. razreda sa svojim su učiteljima pogledali film uz kokice.

Vijeće učenika naše Škole, povodom Dječjeg tjedna, posjetilo je Područnu školu Humljani, u pratnji ravnateljice, pedagoginje i tajnice Škole. Tamo su ih dočekale učiteljica Marija i učenica Asi, koje su za članove Vijeća priredile vrlo zanimljive i poučne sadržaje te ugodno druženje uz zakusku. Učenici su pogledali predstavu učenice Asi, nakon koje su morali osmisliti svoj početak i kraj priče te ilustrirati glavni lik - psa. Na taj način su sudjelovali u projektu PŠ Humljani Od psa do prijateljstva (eTwinning projekt).

Pedagoginja Svjetlana Carić