Tjedan školskog doručka u 7. b razredu

Autor: Svjetlana Carić, 23. 10. 2023.

Povodom Nacionalnog tjedna školskog doručka učenici 7.b razreda ugostili su  gđu Tanju Nikšić, dipl.ing. preh.tehnologije.

Gđa Tanja Nikšić upoznala je učenike s prehrambenim  smjernicama za učenike od 5. do 8. razreda te važnosti zdrave i raznolike prehrane. Nakon toga, učenici su u grupama dobili zadatak osmisliti jedan zdravi doručak prema navedenim smjernicama. Na kraju su se počastili integralnim kiflicama koje je donijela predavačica. Predavanje je bilo vrlo zanimljivo i informativno te su učenici aktivno sudjelovali u istome. Još jednom se zahvaljujemo gđi. Nikšić na izdvojenom vremenu i trudu.

Učenici 7.b razreda i razrednica Sanja Cingel