Jeste li znali? - projekt Matoševe škole koračaju njegovim stopama

Autor: Marija Blažević, 25. 5. 2023.

Učenici 8. razreda, pod vodstvom stručne suradnice knjižničarke Marije Blažević i nastavnice hrvatskog jezika Kristine Krolo sudjelovali su u projektu Matoševe škole koračaju njegovim stopama kroz aktivnost Jeste li znali.

Zadatak je bio istražiti zanimljivosti o Matoševom životu i ugraditi ih u QR kod.

Učenici su se upoznali sa značenjem i raznolikom uporabom QR kodova, kao i mogućnostima QR generatora.

Učenici su potom odabrane zanimljivosti iz Matoševog života ugradili u QR kodove.

QR kodovi nalaze se u holu škole te ih možete skenirati i saznati nešto novo što niste znali o velikom književniku po kojem naša škola nosi ime.

Knjižničarka:
Marija Blažević