Županijsko natjecanje iz kemije

Autor: Administrator , 6. 3. 2023.

U petak, 3. ožujka 2023. godine, u OŠ Josipa Kozarca Slatina, održano je Županijsko natjecanje iz kemije za učenike osnovnih i srednjih škola.

Učenik Toma Matešić na 1. mjestu u svojoj kategoriji!

U petak, 3. ožujka 2023. godine, u OŠ Josipa Kozarca Slatina, održano je Županijsko natjecanje iz kemije za učenike osnovnih i srednjih škola. Na natjecanju su sudjelovali i učenici naše škole i ostvarili izvrsne rezultate:

1. mjesto: Toma Matešić

2. mjesto: Mihovil Zebec

5. mjesto: Mila Lukić

7. mjesto: Karla Knežević

Od srca čestitamo našim učenicima i njihovom mentoru učitelju Velimiru Tresku. Jako smo ponosni na njih. Uspjeh koji su učenici postigli zbilja je zadivljujući i svima želimo puno uspjeha na nekim novim natjecanjima, uz poruku kako se učenje i trud uvijek isplate. Bravo!