Valentinovo

Autor: Svjetlana Carić, 15. 2. 2023.

Valentinovo smo obilježili pisanjem ljubavnih pisama i nagrađivanjem onih najljepših te zabavom uz ples i natjecanje u igri "Glazbene stolice".

Povodom proslave Valentinova proveli smo Natječaj za najljepše ljubavno pismo. Natjecati su se mogli svi učenici, a prosudbeno učeničko povjerenstvo odlučilo je da je najljepše ljubavno pismo ono koje je izradila učenica Ema Grubišić. Također je nagrađeno pismo učenice Valentine Dubravac i učenice Lune Huzjak, koje su se potrudile napisati lijep tekst koji govori o ljubavi. Čestitamo nagrađenim učenicama, a svima ostalima zahvaljujemo na sudjelovanju.

Nakon proglašenja nagrađenih "pisaca" uslijedila je zabava uz ples i natjecanje u igri "Glazbene stolice". Natjecanje se odvijalo zbilja "ludo i nezaboravno". Učenici su se do zadnjeg takta pjesme borili za svoju stolicu, a natjecanje je provedeno čak u tri seta radi velikog broja zainteresiranih učenika.

Pobjednici su:

Katarina Beštek, Gabrijel Ljutak i Tomislav Mališ. Čestitamo plesačima! Uručene su prigodne nagrade uz glasne ovacije zadovoljne publike, što vjerujemo da je našim plesačima puno značilo!

Svjetlana Carić