Čačinačke dječje maškare

Autor: Svjetlana Carić, 11. 2. 2016.

Maskirali smo se, pjevali, plesali, svima pokazali naše maštovite kostime, a mame i bake su nas nagradile jako finim krafnama!

U organizaciji naše škole i TZO Čačinci, a pod pokroviteljstvom Općine, održane su  još jedne dječje maškare u Čačincima. Nakon što sme se svi okupili pred školom, u povorci smo krenuli u šetnju prema Trgu dr. Franje Tuđmana, gdje su nas dočekali s krafnama i slatkišima.

Nakon svečanog defilea čačinačkim ulicama, sve u stilu svjetskih karnevala, u maloj školskoj športskoj dvorani započeo je zabavni program. Voditelji programa su bili, uvijek zabavan, učitelj Velimir i prelijepa grofica Nikolina.

Sve mašakare su se jako potrudile oko svojih kostima, ali i nastupa, te možemo reći da su ovogodišnje maškare bile vrlo bogate, šarolike, vesele, raspjevane, razglumljene, rasplesane!

Iluzionist Saša izveo je predstavu „Maštaj, sanjaj, čaroliju stvaraj“ koja je dodatno ispunila naš program.

Nakon proglašenja najbolji maski i podjele bogatih nagrada, pa još malo druženja, razišli smo se i otišli svojim kućama puni veselih dojmova.

Hvala svim maškarama što su svojim trudom obogatili i uljepšali ove maškare!

Hvala i ovogodišnjim sponzorima: PD Jankovac, BILLA Čačinci, Zemont, OPG Grdić,Mimoza Čačinci, Bentom, S-tim frizerski salon,Pečenjarnica Iva. Hvala svima!