In memoriam Livija Kopecki

Autor: Svjetlana Carić, 5. 2. 2024.

Livija Kopecki

(15. 6. 1968. – 4. 2. 2024.)

Livija Kopecki rođena je u Rijeci, gdje je i živjela dok nije preseljenjem došla u Čačince. Bila je supruga i majka dvoje djece. U OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci, radila je par godina kao spremačica.

Livija je Čačincima doprinosila svojim vedrim i nepokolebljivim duhom. Sudjelovala je u mnogim kulturnim i javnim događanjima, u organizaciji ili kao ispomoć, bilo da se radi o maškarama, fišijadi, nastupima KUD-a, a doprinijela je i postavljanju prvog prikaza živih jaslica u Čačincima, do danas neizostavnog kulturnog događaja u Čačincima tijekom Božićnog vremena. Livijini prijatelji reći će nam da je bila vrijedna, neposredna, iskrena, s velikim srcem, kako se nikada nije žalila te da je do posljednjeg daha bila lavica koja se nikada nije predavala.

Liviji Kopecki upućujemo posljednji pozdrav uz zahvale za svo dobro koje je uložila u Osnovnu školu Antuna Gustava Matoša, Čačinci.

U ime učenika i djelatnika Škole, te u svoje osobno ime, obitelji upućujem iskreno saučešće.

Zamjenica ravnateljice,

Svjetlana Carić