Vijeće učenika u posjeti načelniku općine

Autor: Svjetlana Carić, 4. 10. 2023.

Članovi Vijeća učenika OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci, pod vodstvom pedagoga Bojana Stojčevića, posjetili su, povodom obilježavanja Dječjeg tjedna, načelnika općine Čačinci, gospodina Alena Jurenca.

Povodom obilježavanja Dječjeg tjedna članovi Vijeća učenika tradicionalno idu u posjet načelniku općine. Učenici su imali priliku upoznati se s načelnikom te mu postaviti pitanja i raspraviti o onome što ih zanima o njihovom mjestu.

Učenicima je pripremljena topla dobrodošlica, počašćeni su sokom i slasticama. Načelnik je učenicima za početak rekao nekoliko riječi o svome poslu te o poslovima koje rade zaposleni u općini. Učenici su ranije pripremili pitanja koja su željeli postaviti načelniku. Gospodin Jurenac strpljivo je odgovarao na sva postavljena pitanja. Imali smo priliku čuti sve o budućim planovima za općinu Čačinci te o trajanju postojećih radova u općini. Načelnik se zahvalio na posjeti te pozvao učenike na suradnju i zajedničko rješavanje školskih pitanja za koja je ponudio svoju nazočnost i pomoć.

Zahvalni smo načelniku općine što je odvojio malo vremena za nas te nas primio u svoj ured. Veselimo se budućoj suradnji i zajedničkim druženjima.

Pedagog: Bojan Stojčević