Ukupno: 192538
Tjedan školskog doručka u 3. razredu
Autor: Svjetlana Carić, 23. 10. 2020.

Učenici 3. razreda sa svojom su učiteljicom Tamarom Ivić obilježili su Tjedan zdravog doručka poticanjem što zdravije prehrane učenika u školi. Učenici su dobili zadatak osmisliti svoj zdravi sendvič. Zajedno s roditeljima pripremili su sastojke za zdravi sendvič, napisali recept i ponijeli ga u školu 15.10. Taj dan su svi prezentirali svoj zdravi recept te smo zajedno doručkovali – svatko svoj zdravi zalogaj. Zaključili smo kako je sendvič sa zdravim dodatcima ukusniji i zasitniji te će ga češće pripremati.

Na satu Likovne kulture učenici su izradili plakat sa zdravim sendvičima kako bi potaknuli ostale učenike da slijede njihov primjer. Na kraju smo načinili prezentaciju zdravih sendviča pod nazivom "Zdravi sendviči za svačiji ukus", koju možete ovdje pregledati (klikni Opširnije).

Tamara Ivić

Priloženi dokumenti: