Odluka o odabiru tri ponude za višednevni izlet 7. i 8. razreda

Autor: Administrator , 16. 11. 2017.

Na temelju članka 14. stavka 7. podstavci 6. i 7. Pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN, broj 87/14. i 81/15.) Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika sedmih i osmih razreda OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci, i OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica (dalje u tekstu: Škole) u lipnju 2018. (dalje u tekstu: Povjerenstvo) na 2. sastanku održanom dana 15. studenog 2017. donosi slijedeću:

ODLUKU

o odabiru tri ponude koje će biti predstavljene roditeljima

I.

Povjerenstvo je dana 25. listopada 2017. u 9,50 sati održalo svoj 1. sastanak na kojemu je donesena Odluka o objavi javnoga poziva odnosno o sadržaju i datumu objave javnog poziva za provedbu i organizaciju višednevne izvanučioničke nastave učenika sedmih i osmih razreda  OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci, i OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica u lipnju 2016. godine koja je bila objavljena (zajedno s obrascem koji je dio Odluke) na službenoj Internet stranici škole i oglasnoj ploči obje škole od dana od 30.10.2017. godine.

II.

Nakon završetka javnog poziva, na adresu Škole pristiglo je pet (5) ponuda. Sve ponude pravodobno su pristigle putem redovne pošte.

Povjerenstvo je na 2. sastanku otvorilo sve ponude i detaljno utvrdilo da li sve ispunjavaju tražene uvjete prema javnom pozivu.

Povjerenstvo je odabralo slijedeće tri ponude koje ispunjavaju sve tražene uvjete:

1. Ponuda – Putnička agencija ASTRALIS TRAVEL d.o.o. iz Slavonskog Broda.

2. Ponuda – Putnička agencija Orion Tours, Đakovo

3. Ponuda – Putnička agencija Brod Tours, Slavonski Brod

III.

Tri odabrane ponude iz točke II. ove Odluke biti će predstavljene roditeljima učenika na roditeljskom sastanku koji će se održati dana 22. studenog 2017. s početkom u 16,00 sati u mjesnom Domu kulture u Novoj Bukovici, Zagrebačka 2, 33 518 Nova Bukovica.

IV.

Ova Odluka stupa na snagu danom njena donošenja i biti će objavljena na službenoj Internet stranici škole i oglasnoj ploči obje Škole.

PREDSJEDNIK POVJERENSTVA:

Miroslav Hanižar, v.r.