SVIBANJ aktivnosti - Ljeto, more... (eTwinning projekt Pjesme pišemo, kroz stihove dišemo)

Autor: Marija Blažević, 19. 5. 2022.

Učenici 7. razreda ponovno su sudjelovali u eTwinning projektu Pjesme pišemo, kroz stihove dišemo, ovoga puta s temom ljeta i mora...

Još jedna i zadnja aktivnost u sklopu projekta provedena je u ovome mjesecu, umjesto lipnja (zbog pomaknutih rokova završetka projekta).
Učenici 7. razreda ispričali su jedni drugima kako vole provoditi ljeta, kako se najbolje opuštaju tijekom ljetnih praznika, idu li na more, s kime se najviše druže... U nastavku sata, nakon što su se prisjetili LJETA i MORA, što je ujedno bila tema ove aktivnosti, pisali su stihove. Pojedini učenici nisu uspjeli dovršiti svoje pjesme pa su ih dovršili doma. Neki su se čak potrudili i prepisali svoju pjesmu na računalu te donijeli isprintanu na papiru.

U drugom dijelu aktivnosti, učenici su dolazili u školsku knjižnicu te svoje stihove prepisali u digitalnom alatu Canvi te oblikovali vizualni izgled svog rada. Potom smo sve radove preuzeli. Nadamo se kako će vam se svidjeti. A objavljeni su samo najuspješniji učenički radovi.

Knjižničarka:
Marija Blažević