CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESs

Autor: Administrator , 9. 5. 2012.

PRIMILI ZAHVALNICE OD CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS-a

Nakladnička kuća Cambridge University Press  po  dvanaesti put organizirala je ove godine međunarodno natjecanje u kreativnom pisanju, koje se zasniva na pojednostavljenim tekstovima iz zbirke Cambridge English Readera. Učenici su pozvani da napišu drugačiji rasplet bilo koje od priča iz Readera. Sudjelovale su učenice 8. a razreda, Tena Šumski i Jovana Tihomirović. Zadatak nastavnice bio je usmjeriti učenice pri pisanju, te im omogućiti potpuno razvijanje njihove mašte. Uratke je trebalo poslati od veljače do 30. travnja 2012. Rezultati su objavljeni 30. travnja 2012. Naše učenice primile su zahvale i potvrde o sudjelovanju.

Sanja Cingel, prof.