Upis u VRTIĆ

Autor: Administrator , 11. 5. 2017.

Temeljem članka 7. Pravilnika o upisu djece u dječji vrtić u Čačincima (Službeni glasnik općine Čačinci broj 06/09) Povjerenstvo za provođenje upisa objavljuje

POZIV

za upis djece u vrtić u Čačincima

za 2017./2018. pedagošku godinu

1.Obrazac zahtjeva za upis preuzima se u tajništvu Osnovne škole Antuna Gustava Matoša, Čačinci, Trg kardinala Franje Kuharića 3, Čačinci.

2.Popunjen Obrazac zahtjeva za upis predaje se u tajništvo Osnovne škole Antuna Gustava Matoša, Čačinci, Trg kardinala Franje Kuharića 3, Čačinci.

3.Zahtjev se podnosi u vremenu od 11. svibnja 2017. godine do zaključno 11. lipnja 2017. godine.

4.Dokumentacija koja se prilaže uz Zahtjev:

-izvod iz matične knjige rođenih za dijete,

-preslike osobnih iskaznica roditelja ili staratelja,

-potvrde, uvjerenja rješenja o ostvarivanju bodova navedenih u zahtjevu za upis djeteta u dječji vrtić.

(kliknuti opširnije)

1.Rezultati upisa objavit će se na oglasnoj ploči vrtića u roku tri (3) dana nakon donošenja odluke Povjerenstva te na službenim web stranicama općine Čačinci.

2.Roditelji ili staratelji mogu izjaviti prigovor na objavljeni prijedlog upisa u roku od pet (5) dana od objave liste Povjerenstva za upise.

1. Za djecu koja su već upisana u Vrtić, a žele ga pohađati i dalje, roditelji su dužni doći u tajništvo Škole potpisati Zahtjev za nastavak korištenja usluga.

POVJERENSTVO ZA PROVOĐENJE UPISA

U DJEČJI VRTIĆ ČAČINCI