Svečano u novu školsku godinu

Autor: Svjetlana Carić, 5. 9. 2016.

Svečanom priredbom učenika drugog razreda, pod vodstvom učiteljice Suzane Okrugić, zakoračili smo u novu školsku godinu 2016./2017.

Pjesmom, plesom i igrom prošlogodišnji prvašići izrazili su dobrodošlicu svojim novim školskim prijateljima, našim prvašima.

Učiteljica 1.razreda, Danijela Lokner, uljepšala je prvi dan svojih novih učenika malim znakovima pažnje te se nadamo kako im je prvi dan u školi prošao lijepo i veselo.

Nakon priredbe i pozdravnih riječi ravnateljice škole održana je Sveta Misa u župnoj crkvi, a uz nas je na početku i ove školske godine, molitvom i blagoslovom, naš župnik Ivica Razumović.

Želimo svima uspješnu i veselu školsku godinu 2016./2017. i nadamo se uspješnoj suradnji svih sudionika odgojno-obrazovnog procesa naših učenika.