Osmaši u posjeti policiji

Autor: Administrator , 11. 11. 2011.

Osmaši  u posjetu policiji

Dana 28.09.2011. učenici osmih razreda s pratnjom ravnateljice,razrednice 8.a Ane Nenadović i nastavnika Miroslava Hanižara i Radmile Čolić, Oko 11 h  okupili smo se ispred nove športske dvorane , kako bi krenuli u posjet policijskoj stanici u Orahovici.  Ispred dvorane  dočekala su nas tri policijska kombija i jedna vatrogasna kola koja su nam omogućila vožnju  do policije.

Oko  11:15  stigli smo u dvorište policije. Tamo su nas dočekali  policajci koji su nam pokazali razno oružje  , bombe , opremu  i tome sl. Policija nam je pokazala  kako to izgleda biti u „akciji“. Interventna policija nam je pokazala uhićenje narkomana i  kako je  policijski pas tražio drogu u autu. Zatim smo  pogledali prezentaciju o tome  kako je opasno voziti pod utjecajem  alkohola , prebrzo ili neoprezno i bez pojasa.

Sišli smo do  pritvora, malo razgledali a zatim oko 12:15 u kombi  i nazad u školu. Putem smo se malo našalili,nasmijali  i pričali s policajcem kako bi i mi jednog dana u budućnosti  ako imamo želju  mogli postati također policajci slični kao oni.

Sve u svemu , odlično smo se proveli i zbilja nam je drago  što nam je škola omogućila taj doživljaj . Također  budućim osmašima želimo isto tako lijep provod  i dobru zabavu.

Pogledajte u našoj galeriji provod učenika u PP Orahovica.

Doris Šimatović

Marina Jurlina