Dječji tjedan u PŠ Humljani

Autor: Svjetlana Carić, 13. 10. 2015.

Veseli Dječji tjedan u PŠ Humljani !

Šareni baloni, zmajevi, srdačne poruke i topli osmjesi. To je proslava na dječji način!

Vjerojatno bi nam i poštar pozavidio brzinom i spretnošću dijeljenja lijepih poruka. Dokazali smo da iako nas je malo, ima nas. Mjestom se širio naš osmijeh, ali i osmijeh stanovnika što smo im ga uspjeli izmamiti na lice. A kako i ne bi vidjevši dvoje presretnih učenika koji s ponosom dižu u nebo svoje zmajeve. O dobroj tehnici puštanja zmajeva  lako ćete se uvjeriti posjetite li Humljane. Samo pogledajte vrlo visooko prema drvetu uz školu.

Možda baš to bude inspiracija nekome za pisanje priče ili bajke. Nadamo se da će nam onda, kao što nam je to učinila i Alenova baka, doći i pročitati ju.

Učiteljica Marija Katalinić