Palačinkijada

Autor: Svjetlana Carić, 21. 4. 2015.

Povodom Dana općine Čačinci sudjelovali smo u Palačinkijadi!

Povodom Dana općine Čačinci, učenici su sudjelovali u petoj po redu Palačinkijadi, koju je ove godine zajedno s TZO Čačinci organizirala i naša škola.

Ukupno je sudjelovalo 7 ekipa, sastavljenih od učenika 5. do 8. razreda, koji su pod budnim okom svojih razrednika i razrednica osmislili i pripremili vrlo maštovite i ukusne palačinke.

Povjerenstvo za odabir onih najukusnijih sastojalo se od: načelnika općine Čačinci Mirka Mališa, ravnateljice škole Kristine Krmpotić, v.d. direktorice TZO Čačinci Valentine Kralj, predstavnik DVD-a Siniše Ileša i učitelja Mirka Milaka.

Pobjednici ove Palačinkijade su učenici osmih razreda koji su osvojili kombinacijom cimeta i naranče. Čestitamo im!

Načelnik Mirko Mališ nagradio je učenike prigodnim poklonima!