Božićna priredba

Autor: Hana Tepeš, 24. 12. 2014.

Božićna priredba

U našoj školi  23. prosinca održala se božićna priredba učenika nižih i viših razreda. Učenici su nam na različite načine - plesom, pjevanjem, igrokazima i recitacijom nastojali prenijeti božićno raspoloženje i duh. U svome naumu bili su i više nego uspješni što se pokazalo na kraju programa kad su djelatnici škole predvođeni ravnateljicom zapjevali sa školskim zborom pjesmu Sretan Božić svakome.

Školski zbor izveo je tri skladbe: Srebrna ponoć, Moj Isus i Sretan Božić svakome.

Učenici dramsko-recitatorske i folklorne skupine nižih razreda izveli su igrokaz Slavonski Božić.

Učenica petog razreda Đenka Šumski recititrala je pjesmu Tri kralja, dok su učenici dramsko-recitatorske skupine viših razreda izveli igrokaz Sretna nova.

Učenici PŠ Humljani glazbeno-scenskim nastupom Sretna nova godina poželjeli su nam sretan Božić i novu godinu.

Tamburaši su se predstavili pjesmom Radujte se narodi.

Svim učenicima, roditeljima i sumještanima želimo sretan Božić i uspješnu novu godinu!