Dječji tjedan u PŠ Humljani

Autor: Svjetlana Carić, 10. 10. 2014.

Učenici PŠ Humljani, zajedno sa svojom učiteljicom, Dječji tjedan obilježili su nizom aktivnosti.

Otvaranje Dječjeg tjedna bilo nam je najzanimljivije, ispunjeno raznim zanimljivostima. Dan smo započeli pisanjem poruka mještanima Humljana te šetnjom kroz mjesto uz prigodan razgovor s prolaznicima. Nakon podjele poruka i razgovora sa sumještanima, posjetili smo bivšu učiteljicu gđu. Ljubicu Pilat.

Gđa  Ljubica Pilat nas ju ugodno primila. S učiteljicom Ljubicom smo razgovarali, čitali basne, odabrali najzanimljiviju basnu, interpretirali likove i  vodili debatu o osobinama likova. Na kraju smo uočili poruku pročitane basne te zaključili:

POMAŽIMO JEDNI DRUGIMA!!!!!

Zajedno s učenicima matične škole posjetili smo i kino u Slatini što ćemo dugo pamtiti!

Učenici PŠ Humljani i učiteljica Suzana Okrugić