Ekipa Crvenog križa OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci osvojila prvo mjesto!

Autor: Svjetlana Carić, 25. 3. 2014.

Pod vodstvom mentora Mirka Krole, naši su učenici osvojili prvo mjesto na školskom (gradskom) natjecanju ekipa Crvenog križa osnovnih škola!

Na natjecanju su nastupile ekipe iz OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Orahovica, OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci i OŠ Ivan Goran Kovačić Zdenci. Natjecanje se sastojalo od provjere znanja o međunarodnom pokretu Crvenog križa, Hrvatskom Crvenom križu, ljudskim pravima i Međunarodnom humanitarnom pravu, te u provjeri znanja i vještina u pružanju prve pomoći.

Naši učenici dalje će se natjecati na Međužupanijskom natjecanju ekipa iz Virovitičko-podravske i Osječko-baranjske županije koje će se održati 5. travnja 2014. u Slatini.