Sportsko druženje učenika prvog i drugog razreda

Autor: Svjetlana Carić, 12. 4. 2022.

Kako je igra djeci urođena i za djecu je jako važno vrijeme provoditi u druženju,  jedva smo dočekali vrijeme posvetiti igri i već pomalo zaboravljenom druženju s ostalim razredima. Stoga smo organizirali malo sportsko druženje učenika 1. i 2. razreda.

Kako je igra djeci urođena i za djecu je jako važno vrijeme provoditi u druženju,  jedva smo dočekali  vrijeme posvetiti igri i već pomalo zaboravljenom druženju s ostalim razredima.
Kako nas čeka zajednički odlazak na ekskurziju, odlučili smo se podružiti i bolje upoznati kroz natjecanje u igri "Graničar" što je jedna od najpoželjnijih igara među učenicima razredne nastave. U igri je bilo važno naučiti prvašiće pravilima igre, zatim bacanje i hvatanje lopte te izbjegavanje suparničkog pogotka, ali i zabaviti se, međusobno upoznati i družiti. Ovakvo druženje doprinosi razvoju socijalnih vještina učenika.
Igra je završila bez pobjednika, što znači da su učenici jako dobro timski ostvarili postavljene zadatke.
Dobroj zabavi svjedoče i vesele fotografije.

Učiteljica:
         Danijela Lokner