March 17 - St. Patrick's Day

Autor: Svjetlana Carić, 16. 3. 2022.

Na satu engleskog jezika učenici predmetne nastave uložili su puno kreativnosti i mašte kako bi vam dočarali Dan svetog Patrika.

Dana 17. ožujka Irci diljem svijeta slave dan svog zaštitnika Sv. Patrika pa je sve u znaku zelene boje: fontana ispred Bijele kuće zazeleni se na taj dan kao i rijeka u Chicagu. Zašto ne bi i naše učionice bile u tom tonu?
Na satu engleskog jezika, uz učiteljice Biljanu Farkaš i Sanju Cingel, učenici predmetne nastave uložili su puno kreativnosti i mašte kako bi vam dočarali barem dio toga. Happy St. Patrick's Day!

Učiteljica Biljana Farkaš