Ekskurzija sedmih razreda

Autor: Administrator , 6. 7. 2012.

Učenici 7.1 i 7.b razreda bili su na ekskurziji u Dalmaciji u razdoblju od 19.6.2012. do 23.6.2012. Sudjelovalo je 28 učenika, 2 razrednika i tri učitelja. Bili smo smješteni u hotelskom naselju Solaris u Šibeniku. Posjetili smo Plitvička jezera, Rastoke, Šibenik, NP Krka, Split i Zadar. Slobodno vrijeme učenici su provodili u kupanju i zabavi. Zbog vremenskih uvjeta (previsoke temperature), a na zahtjev svih učenika, nismo posjetili Pag iako je bio predviđen programom. Svi ostali sadržaji predviđeni programom su realizirani, učenici su zadovoljni viđenim te su naučili dosta o kulturnoj baštini i prirodnim ljepotama Hrvatske.

Kako smo se zabavili pogledajte u našoj FOTO-galeriji. smiley