Obavijest roditeljima!
Autor: Kristina Krmpotić, 13. 3. 2020.

Prema objavi premijera Plenkovića od ponedjeljka 16.ožujka 2020. godine nema nastave na razdoblje od dva tjedna u osnovnim i srednjim školama, fakultetima i vrtićima.

Učenici razredne nastave pratit će nastavu putem HRT3 prema rasporedu o čemu ćete još biti pravovremeno obaviješteni.

Nastava za učenike od 5. do 8. razreda će se odvijati putem virtualnih učionica na aplikaciji Yammer. Ti su svi učenici u našoj školi već prijavljeni na Yammer i upućeni u korištenje. U Yammer grupi svakog razreda su i svi predmetni učitelji toga razreda, stručni suradnici i ravnateljica.

Svi će razrednici putem Viber ili sličnih grupa informirati roditelje o svim uputama i novostima vezanim uz provedbu virtualne nastave.

Roditelji učenika koji kod kuće nemaju pristup nekom od računala (stolno računalo, prijenosno računalo, tablet) niti internetu, javite se svome razredniku kako bismo osigurali opremu za neometano sudjelovanje u nastavi na daljinu.

Ukoliko bude dodatnih pitanja, slobodno se obratite razredniku ili stručnoj službi škole.

Molim roditelje da redovito provjeravaju poruke u grupama i obavijesti na web stranici škole.

Kristina Krmpotić

ravnateljica