Domaćini Lino višebojca

Autor: Svjetlana Carić, 24. 2. 2015.

26.2.2015.

OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci

domaćin je manifestacije Lino višebojca!

Roditelji, bake, djedovi, prijatelji, pridružite nam se, popunite tribine naše sportske dvorane i navijajte zajedno s nama!

Četvrtak, 26.2.2015. u 12.00 sati,

u školskoj sportskoj dvorani

OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci

Lino višebojac manifestacija je u organizaciji Podravke koja diljem Hrvatske osnovnoškolce upoznaje s pravim sportskim vrijednostima! U 2014./2015. školskoj godini započela je 9. sezona Lino višebojca.

Lino višebojac jedna je od najprepoznatljivijih sportskih manifestacija u kojoj djeca kroz sportska natjecanja stječu pobjednički mentalitet, uče kako podnijeti poraz te kroz druženje usvajaju istinske sportske i ljudske vrijednosti. Ideja je to Zvonimira Bobana, legendarnog kapetana Vatrenih, a s ciljem da u jednom projektu spoji sport i kulturu, potiče kreativnost, stvaralaštvo i zdrav način života, promiče fair play i sportsko navijanje.

Lino višebojac omogućava učenicima iskazati talente u likovnom i literarnom stvaralaštvu, pjesmi, plesu, glumi, ali i upoznavanje najvećih sportaša naše zemlje.

U svakoj školskoj godini održavaju se po 24 natjecanja u osnovnim školama te jedno finalno natjecanje na kojemu se okupljaju pobjednici sa školskih natjecanja nastojeći izboriti ostvarenje svog sportskog sna.

Lino višebojac je doista postao pravi festival sporta, stvaralaštva, kreativnosti, fair nadmetanja koji se u školama nestrpljivo iščekuje,a koji u djeci budi najpozitivnije emocije.

26. veljače domaćin Lino višebojca je upravo naša škola. S veseljem svi iščekujemo taj dan, a naši zadatci su bili sljedeći:

• Natjecati se za najbolji pisani sastavak na temu Svijet po mom
  • Dati svojoj mašti krila i ukrasiti školu originalnim idejama
  • Izraditi navijačke transparente i ostale navijačke rekvizite
  • Navijati
  • Natjecati se svim snagama
  • Osvojiti nagradu za najbolje osmišljenu navijačku skupinu
  • Osvojiti nagradu za navijačku skupinu koja je najbolje navijala
  • Zabaviti se
  • Pobijediti
  • Biti hrabar
  • Biti snažan
  • Biti tim
  • Biti pobjednik Lino višebojca !!!

I... pripreme su u punom jeku!

Dođite 26.2. i pogledajte kako su se naši učenici i učitelji pripremili za dolazak Line u Čačince!!!