Terezija Som je Sretno dijete DND-a Slatina

Autor: Hana Tepeš, 21. 11. 2014.

Učenica 6.b razreda Terezija Som osvojila je drugu nagradu na natječaju Društva "Naša djeca" Slatina za likovni rad na temu "Sretno dijete"

„Sretno dijete“ naziv je izložbe likovnih radova koja je sinoć otvorena  u Zavičajnom muzeju grada Slatine. Našu je školu predstavila Terezija Som, učenica 6.b razreda. Naime, njezin je likovni rad poslan na likovno-literarni natječaj Društva „Naša djeca“ Slatina, a koji je organiziran povodom obilježavanja 25 godina Konvencije UN-a o pravima djeteta. Terezija je svojim radom osvojila 2. mjesto u kategoriji viših razreda osnovne škole.

Nagrade najboljima, te tako i našoj Tereziji Som, uručili su Božica Majhen, predsjednica Društva ”Naša djeca” Slatina, Milan Janković, zamjenik gradonačelnika grada Slatine te Sanja Bošnjak, zamjenica župana Virovitičko-podravske županije, koja je i otvorila izložbu.

Čestitamo Tereziji!