Ukupno: 192538
Školski medni dan
Autor: Svjetlana Carić, 9. 12. 2020.

U 1. razredu obilježen je Školski medni dan. Učenici su pogledali prezentaciju  "Priče s cvjetne livade" i tako naučili nazive i vrste pčela te kako se vadi med.  Učili su o važnosti konzumiranja meda i kako je on zdrava zamjena za šećer.
Poklone, u obliku tegle s medom i bojanke, učenicima je omogućilo Ministartvo poljoprivrede, a učenici će jesti fini domaći med OPG-a Jasne Grdić iz Čačinaca.
Naša škola ovime sudjeluje u programu Ministarstva poljoprivrede Školski medni dan s hrvatskih pčelinjaka, a ove godine Školski medni dan se održao 7. prosinca, na dan Svetog Ambrozija, zaštitnika pčela i pčelara.

Učiteljica: Danijela Lokner