Ukupno: 192538
Eko-etno kutak - Darovi zemlje
Autor: Svjetlana Carić, 20. 10. 2020.

Voditelj Eko-etno skupine u našoj školi, vjeroučitelj Mirko Krolo, izradio je s učenicima 4.b razreda prigodan kutak u danima obilježavanja Dana kruha, dana zahvalnosti za plodove zemlje. Zdrave i bujne plodove zemlje donio je naš župnik Nedjeljko Androš koje su zatim učenici izložili u kutku. Pred nama su razni plodovi zemlje kao podsjetnik na svakodnevno blago koje možemo primiti od darežljive zemlje i čovjeku naklonjene prirode. Potrebno je uložiti malo volje, truda i ljubavi pa tada čovjeku ne pofali ničega za uravnotežen i zdrav život. Valja svakodnevno zahvaljivati za kruh, za plodove zemlje i time smo sretni što u našoj školi svake godine na razne načine istinski slavimo obilježavajući Dane kruha, dane zahvalnosti za plodove zemlje.