Čestitka školi
Autor: Svjetlana Carić, 12. 6. 2020.

Dana 13. lipnja naša škola slavi svoj dan, Dan škole.

Ove godine nismo u mogućnosti proslaviti ga zajedničkim slavljem, svečanom priredbom, natjecanjima, izložbama i malim razrednim veseljima koje uvijek učenici smisle s razrednicima.

Proslavimo ga stoga u lijepim željama našoj školi, vršnjacima u razredu, učiteljima i roditeljima koji su uvijek ogromna podrška svojoj djeci i školi. Ove godine posebno, tijekom virtualne nastave, dokazalo se da su roditelji neizostavni partneri u obrazovanju.

Hvala svim roditeljima, učenicima, učiteljima na nesebičnom trudu, volji i ljubavi koje su iskazali kako bismo još jednu školsku godinu, a posebno ovako tešku, priveli uspješno svome kraju.

Hvala svima koji su bili uz nas u školskoj godini 2019./2020..

Pripremili smo za vas jednu malu virtualnu priredbicu u ovoj video čestitki:

Sretan Dan škole!